CHORVÁTSKO

Meniny

 
Tropical Island
01.03.2011

NEMECKO


Ponúkame Vám niekoľko voľných miest v autobuse, ktorý Vás odvezie do

Tropical Islands v Nemecku

Tropical  Islands      

Nikoho z nás asi nebaví neustále premenlivé počasie. Plánovať v takom zmätku dovolenku nie je nič jednoduché. Stavte na istotu a zavítajte do Tropical Islands do nemeckého Halbe.

Tropical Islands je nemecký veľkolepý aquapark. Jeho rozloha je 66 000 m2, čo sa rovná veľkosti asi ôsmich futbalových ihrísk. Jeho kapacita presahuje 6600 ľudí. A čo je najdôležitejšie? Tento úžasný rekreačný komplex sa nikdy nezatvára.
      Nechajte sa očariť a navštívte tento čarovný areál skloňovaný v mnohých superlatívoch. Čo vás určite príjemne prekvapí je jeho poloha. Tropical Island sa rozkladá na ploche, ktorá mala slúžiť na výrobu vzducholodí, asi 60 km vzdialenej od Berlína juhovýchodným smerom.
      Z nepreberného množstva atrakcií a ďalších možností trávenia voľného času si tu vyberie aj ten najnáročnejší návštevník. Teplota vzduchu sa tu pohybuje okolo 26 ° C, tropické more vám ponúkne  28 ° C a romantická Laguna Bali s rozlohou 1200 m2 má dokonca  32 ° C. Nájdete tu najväčší vnútorný dažďový prales na svete,  najväčšie tropické sauny v Európe,  južné Tichomorie s 200 metrov dlhou piesočnou plážou a ďalšie vymoženosti.

Pri návšteve Tropical Islands vám nesmie uniknúť Dažďový prales.  Prechádzka pralesom je dlhá asi jeden kilometer a obdivovať tu môžete tropické rastliny, stromy i kríky. Výnimkou nebude ani stretnutie s rôznymi zvieratami. Na svoje si prídu aj deti. Je tu pre ne vybudovaný špeciálny areál Tropino klub. Tento komplex preliezačiek a šmýkačiek vaše deti ohromí.
      Ak máte radi rozmaznávanie, tým pravým relaxom pre vás iste budú wellnes služby tropického raja. Jednou z nich je saunový komplex. Nájdete tu celkom šesť sekcií s rôznymi druhmi sáun. Ďalšími službami sú rôzne druhy masáží a kúpeľov, ktoré budete môcť vyskúšať. Ako večerné spestrenie je pripravené tanečné predstavenie s kúzelníkmi, ktoré môžete sledovať priamo z ležadiel na pláži.
      Ak vás omrzí váľať sa na pláži alebo kúpať sa vo vode, sú tu pripravené ďalšie aktivity, ktoré vás donútia zostať v tropickom raji ešte o chvíľu dlhšie. Úžasnú neobvyklú atrakciou je let balónom. Ten vás vyvezie do výšky 60 metrov, z ktorej sa môžete kochať pohľadom na celý areál. Ďalej je tu možnosť zahrať si minigolf na 18 jamkách.
Vodné hry a atrakcie, to ale nie je všetko, čo vám tento komplex môže ponúknuť. Ďalším skvelým lákadlom je možnosť prenocovania.
Je tu možnosť prenocovať  priamo na pláži na lehátku, v stane alebo si zarezervovať pobyt v pohodlných chatkách. K dispozícii je tu samozrejme nepreberné množstvo stravovacích možností.


V dnešnom svete plnom vymožeností už nezáleží na počasí. Využije toho a zavítajte s nami do tropického sveta plného relaxu, dobrodružstva alebo romantiky. Bude len na Vás, ako si svoju dovolenku užijete.

 

Ponúkame Vám ešte zopár voľných miest v termíne :

 

Odchod : 1. deň o 20:00 hodine

Príchod do Tropicaria Islands v ranných hodinách

V Tropicariu Islands strávime 2 dni a 1 noc

Odchod : 3. deň o 18:00 hodine

Príchod do Michaloviec 4.deň v ranných hodinách

 
Cenník 


Cesta Vstup Noc 1x
Spolu
Dospelá osoba

60,00 €

  25,00 €  10,00  95,00
Deti od 4 - 14 rokov 60,00 €   19,50 €  10,00  89,50

Cena je uvedená v Euro na osobu / dieťa.

V prípade kolektívov je možné dohodnúť iný termín, ktorý Vám bude vyhovovať.

Fotogaléria

 


Tropicana IslandTropical Islands - vyhliadka z balónuTropical Islands - pohľad z vtáčej perspektívy zvonkuTropical Islands - pohľad na umelú pláž so slanou morskou vodouTropical Islands - tobogány a zábavne centrum